| Název | 1.5 Turbo 7DCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 130 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Beijing X55 (C52X) (od 03/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1680 mm |
| Šířka | 1886 mm |
| Délka | 4620 mm |
| Rozvor | 2735 mm |
| Objem kufru | 380 / - l |
| Hmotnost | 1692 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 53 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 649 990 Kč |
| Název | 1.5 Turbo HEV 4WD DHT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 206 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | BJ30 (B30X) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1790 mm |
| Šířka | 1910 mm |
| Délka | 4730 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 450 / - l |
| Hmotnost | 1920 / 2205 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 215 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 936 000 Kč |