Srovnání: BMW i3 vs Nissan Leaf | Autohled.cz
Motor
| Název | BMW i3 50 xDrive |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | - |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 345 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1480 mm |
| Šířka | 1865 mm |
| Délka | 4760 mm |
| Rozvor | 2897 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | Long Range |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 130 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
Model
| Série | Leaf (ZE2) (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1550 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Délka | 4350 mm |
| Rozvor | 2690 mm |
| Objem kufru | 437 / - l |
| Hmotnost | 1864 / 2305 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 975 kg |
+ Přidat vozidlo