| Název | xDrive60 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 400 kW |
| Max. rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | i7 (G70) (od 11/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1544 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5391 mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2715 / 3250 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 18 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 624 km |
| Dojezd WLTP | 624 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 105 kWh |
| Kapacita baterie netto | 101 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | NCM |
| Nabíjecí výkon AC | 22 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 195 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 2 925 000 Kč |
| Název | 740d xDrive Steptronic Sport |
| Palivo | Diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 2993 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Řada 7 (G70) (od 03/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1544 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5391 mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2255 / 2895 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 74 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 3 042 000 Kč |