| Název | sDrive20i Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4700 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 216 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | X1 (U11) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1642 mm |
| Šířka | 1845 mm |
| Délka | 4500 mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 1625 / 2120 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 205 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 033 500 Kč |
| Název | Keith Haring Edition |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | #3 (HC11) (od 12/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1556 mm |
| Šířka | 1844 mm |
| Délka | 4400 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 370 / - l |
| Hmotnost | 1780 / 2199 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 053 000 Kč |