| Název | xDrive40i Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1850 RPM |
| Objem | 2998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | X7 (G07) (od 08/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1835 mm |
| Šířka | 2000 mm |
| Délka | 5181 mm |
| Rozvor | 3105 mm |
| Objem kufru | 750 / - l |
| Hmotnost | 2490 / 3215 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 221 |
| Kombinovaná | 9.7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 782 000 Kč |
| Název | Escalade 6.2 V8 420 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V8 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 624 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 6162 ccm |
| Převodovka | a (10) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 313 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1948 mm |
| Šířka | 2060 mm |
| Délka | 5382 mm |
| Rozvor | 3073 mm |
| Objem kufru | 722 / 3412 l |
| Hmotnost | 2442 / 3357 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 14.7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 90.9 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 3674 kg |
| Cena | 3 870 790 Kč |