| Název | Turbo 100 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | C3 (C) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1567 mm |
| Šířka | 1755 mm |
| Délka | 4015 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 310 / - l |
| Hmotnost | 1226 / 1620 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 600 kg |
| Cena | 410 000 Kč |
| Název | 1.2 Hybrid 110 Business e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 189 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 208 (U) (od 11/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1430 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Délka | 4055 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 352 / 824 l |
| Hmotnost | 1165 / 1595 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | torzní tyč |
| Nebrzděný | 580 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 470 000 Kč |
Nový Citroën C3 (od 410 000 Kč) je jedním z nejdostupnějších nových aut na českém trhu. Peugeot 208 stojí od 470 000 Kč (akčně od 379 000 Kč). C3 překvapí SUV stylingem a jednoduchou výbavou, 208 nabídne propracovanější interiér s i-Cockpitem a silnější motory až 107 kW. C3 je volba pro rozpočtově orientované kupce, 208 pro ty, kdo chtějí víc technologií a stylu.