Srovnání: CUPRA Born vs CUPRA Tavascan | Autohled.cz
Motor
| Název | CUPRA Born VZ 240kW |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | AT (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 240 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5.6 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Kompaktní třída |
Rozměry
| Výška | 1540 mm |
| Šířka | 1809 mm |
| Délka | 4322 mm |
| Rozvor | 2770 mm |
| Objem kufru | 385 / 1267 l |
| Hmotnost | 1848 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14.6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | VZ |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 210 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
Model
| Série | Tavascan (KR) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1597 mm |
| Šířka | 1861 mm |
| Délka | 4644 mm |
| Rozvor | 2766 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2178 / 2700 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
+ Přidat vozidlo