| Název | hybrid 155 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5300 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1799 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 116 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Bigster (DJF) (od 05/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1712 mm |
| Šířka | 1813 mm |
| Délka | 4570 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Objem kufru | 546 / - l |
| Hmotnost | 1494 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 220 |
| Kombinovaná | 4.7 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 745 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 556 900 Kč |
| Název | Kia Sportage 1.6 T-GDI 2WD |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Sportage (NQ5E) (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1645 mm |
| Šířka | 1865 mm |
| Délka | 4540 mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 562 / - l |
| Hmotnost | 1552 / 2125 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 170 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1650 kg |
| Cena | 724 980 Kč |