| Název | mild hybrid 140 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2100 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Duster (DJF) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1656 mm |
| Šířka | 1813 mm |
| Délka | 4343 mm |
| Rozvor | 2657 mm |
| Objem kufru | 517 / - l |
| Hmotnost | 1377 / 1830 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 209 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 685 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 441 900 Kč |
| Název | 1.5 Hybrid+ automat |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (3) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 145 kW |
| Max. rychlost | 168 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | ZS (ZS3A) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1818 mm |
| Délka | 4430 mm |
| Rozvor | 2606 mm |
| Objem kufru | 443 / - l |
| Hmotnost | 1380 / 1830 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 161 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 1 l/100km |
| Velikost nádrže | 41 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 500 kg |
| Cena | 499 990 Kč |
Dacia Duster a MG ZS bojují o stejné cenově citlivé zákazníky, ale jdou na to jinak. Duster startuje na 441 900 Kč a nabízí jako jediný v této kategorii pohon všech kol a LPG variantu, MG ZS od 499 990 Kč zase prodlouženou sedmiletou záruku a hybridní pohon až do 145 kW. Duster vychází z platformy Renaultu a má lepší zůstatkovou hodnotu i hustší servisní síť, MG sází na technologickou výbavu a delší krytí. Pro venkov a 4x4 jedině Duster, pro městské řidiče s důrazem na záruku MG.