| Název | 1.0 Hybrid |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 2 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3500 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 48 kW |
| Max. rychlost | 155 Km/h |
| Zrychlení | 16 s |
| Série | 500 (FA1) (od 10/25) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1532 mm |
| Šířka | 1684 mm |
| Délka | 3631 mm |
| Rozvor | 2322 mm |
| Objem kufru | 183 / - l |
| Hmotnost | 1130 / 1455 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 37 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 499 900 Kč |
| Název | 70kW 2024 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 70 kW |
| Max. rychlost | 130 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | T03 (T03D) (od 09/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1577 mm |
| Šířka | 1652 mm |
| Délka | 3620 mm |
| Rozvor | 2400 mm |
| Objem kufru | 210 / - l |
| Hmotnost | 1175 / 1475 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 491 000 Kč |