Italská automobilka Fiat nabízí celkem 18 modelů, namátkově třeba 500 Hybrid, 500e, 500e 3+1, Pandina nebo Pandina Cross. 500 Hybrid patří s délkou 3,631 metru k těm menším, šířka je pak 1,684 m, výška 1,532 m. Hodnoty průměrného hatchbacku jsou pak 4,18 m na délku, 1,78 m na šířku a 1,48 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde je prostor pro cestující a pro zavazadla spojený, tj. zadní dveře poskytují přístup do zavazadelníku. V zásadě se tvarem neliší od vozů combi, liší se hlavně velikostí zavazadelníku a absencí třetí řady oken. Vozy kombi jsou tak praktičtější, hatchbacky zase vynikají v kompaktnosti a jsou vhodnější do města.
500 Hybrid se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z května 2026. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – 500 Hybrid je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonu 64 koní. Nejsilnější z nich (1.0 Hybrid) dosahuje maximální rychlosti 155 km/h a na stovku se dostane za 16 sekund.
500 Hybrid se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například rumunská automobilka Dacia nabízí Duster s motorem hybrid-G 150 4x4 za 645 900 Kč.
V současné době je na Fiat 500 Hybrid k dispozici zvýhodněná cena od 409 900 Kč, což představuje úsporu 90 000 Kč (18 %) oproti běžné ceníkové ceně. 500 Hybrid Pop již od 409 900 Kč. Nabídka platí do 31. května 2026.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 1.0 Hybrid ve výbavě Pop platili přibližně 5 160 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 119 300 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Fiat 500 Hybrid je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Fiat Finance v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 63 kusů modelu Fiat 500 Hybrid, z toho 4 nové a 59 ojetých. Podobný počet registrací měly Opel Movano Cargo (62 kusů), Toyota Proace Max VAN (62 kusů) nebo Opel Astra (62 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 631 kusů.
Značka Fiat získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,5 z 10 a obsadila 23. místo z 39 značek.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Fiat 500 Hybrid ve stáří 2–3 roky míru závad 6,4 % (61. místo).
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Manuální |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 48 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 155 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 16 - - s |
| Série | 500 (FA1) (od 10/25) |
| Začátek výroby | FA1 |
| Začátek výroby modelu | 500 1.0 Firefly |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1532mm |
| Šířka | 1878mm |
| Délka | 3631mm |
| Rozvor | 2322 mm |
| Objem kufru | 183 / - l |
| Hmotnost | 1130 - -/1455 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 5 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 499 900 Kč - 499 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Este FIAT 500 Hybrid custa menos 7000 euros que elétricoRazão Automóvel
- O 7000 eur levnější než elektrická verze 500e.
- Nízká spotřeba 5,0 l/100 km v reálném provozu.
- Pohodlné odpružení a dobrá ovladatelnost ve městě.
- Málo výkonu (65 koní) pro rychlejší jízdu mimo město.
- Omezený prostor vzadu a malý zavazadlový prostor (183 litrů).
- Nízko nastavitelná pozice řidiče bez výškového nastavení sedadla.
Fiat 500 Hybrid – recenzeAutocar
- Konverze z elektrického na benzinový pohon je z velké části úspěšná
- Motor má při městské jízdě dostatečný výkon
- Platforma 500e přináší vyšší vnímanou kvalitu a tuhost
- Na dálnici a rychlých silnicích působí výrazně líně
- Spotřeba paliva je horší než u předchůdce
- Automatická převodovka není v nabídce