| Název | 1.5 EcoBoost automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 1496 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 137 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Kuga (DFK) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1882 mm |
| Délka | 4604 mm |
| Rozvor | 2711 mm |
| Objem kufru | 412 / - l |
| Hmotnost | 1586 / 2135 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 851 900 Kč |
| Název | 1.5 VC-T e-POWER |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1497 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 151 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Qashqai (J12) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1625 mm |
| Šířka | 1835 mm |
| Délka | 4425 mm |
| Rozvor | 2665 mm |
| Objem kufru | 504 / - l |
| Hmotnost | 1665 / 2180 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 759 990 Kč |
Kuga od 851 900 Kč (akčně 774 900 Kč) nabízí plug-in hybrid s výkonem 178 kW a dojezdem na elektřinu, Qashqai od 759 990 Kč (akčně 609 990 Kč) zaujme e-Power pohonem s 151 kW. Qashqai je akčně o 165 tisíc levnější a nabízí větší kufr 504 l. Kuga je prostornější SUV pro dálnici, Qashqai úspornější městský crossover.