| Název | 320 L2 vysoká střecha 2.0 EcoBlue Titanium |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Nugget (NXN) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 0 mm |
| Šířka | 2032 mm |
| Délka | 5050 mm |
| Rozvor | 3100 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 0 / 3200 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 999 525 Kč |
| Název | Raptor 3.0 EcoBoost e-4WD automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2300 RPM |
| Objem | 3000 ccm |
| Převodovka | a (10) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 215 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Ranger (2AB) (od 11/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1922 mm |
| Šířka | 1968 mm |
| Délka | 5381 mm |
| Rozvor | 3270 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2454 / 3130 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 266 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | 18 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 1 917 850 Kč |