| Název | 1.0 EcoBoost Hybrid |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 92 kW |
| Max. rychlost | 191 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Puma (J2K) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1550 mm |
| Šířka | 1805 mm |
| Délka | 4186 mm |
| Rozvor | 2588 mm |
| Objem kufru | 456 / - l |
| Hmotnost | 1316 / 1785 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 42 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 640 kg |
| Brzděný | 1100 kg |
| Cena | 629 900 Kč |
| Název | 1.5 EcoBoost automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 1496 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 137 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Kuga (DFK) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1882 mm |
| Délka | 4604 mm |
| Rozvor | 2711 mm |
| Objem kufru | 412 / - l |
| Hmotnost | 1586 / 2135 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 851 900 Kč |
Ford Puma (od 629 900 Kč) a Ford Kuga (od 851 900 Kč) jsou dva odlišné formáty SUV ze stejné stáje. Puma je o 42 cm kratší (4186 vs 4604 mm) a paradoxně má větší kufr (456 vs 412 litrů) díky chytrému Megaboxu pod podlahou. Kuga nabízí silnější motorizace (až 178 kW), plug-in hybrid a větší prostor vzadu. Pro singles a páry je Puma obratnější ve městě; rodiny ocení Kugu a její dojezd v hybridním režimu.