| Název | 2.0 i-MMD e:PHEV Advance Tech 2WD e-CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6100 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1993 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 195 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | CR-V (RS) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1673 mm |
| Šířka | 1866 mm |
| Délka | 4706 mm |
| Rozvor | 2701 mm |
| Objem kufru | 617 / 1100 l |
| Hmotnost | 1988 / 2430 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 153 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 46 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 83 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 119 900 Kč |
| Název | Standard |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 201 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Model Y (003) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1621 mm |
| Šířka | 1921 mm |
| Délka | 4797 mm |
| Rozvor | 2890 mm |
| Objem kufru | 822 / 938 l |
| Hmotnost | 1981 / 2416 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 167 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 125 400 Kč |