| Název | 2.0 i-MMD e:PHEV Advance Tech 2WD e-CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6100 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1993 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 195 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | CR-V (RS) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1673 mm |
| Šířka | 1866 mm |
| Délka | 4706 mm |
| Rozvor | 2701 mm |
| Objem kufru | 617 / 1100 l |
| Hmotnost | 1988 / 2430 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 153 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 46 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 83 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 119 900 Kč |
| Název | B5 AWD Geartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 184 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | XC60 (U) (od 04/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1655 mm |
| Šířka | 1902 mm |
| Délka | 4708 mm |
| Rozvor | 2865 mm |
| Objem kufru | 483 / - l |
| Hmotnost | 1900 / 2450 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 209 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 71 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 490 900 Kč |
Honda CR-V (od 1 119 900 Kč) je o 371 000 Kč levnější než Volvo XC60 (od 1 490 900 Kč) a má větší kufr (617 vs 483 litrů). XC60 nabízí prémiový interiér, plug-in hybrid s elektrickým dojezdem přes 80 km a špičkovou bezpečnost (Euro NCAP 5*). CR-V vyhrává prostorem na zadních sedadlech a praktičností. Pro rodinu hledající maximální praktičnost je CR-V chytrá volba; XC60 si připlatí, kdo chce skandinávský design a tichý chod.