| Název | 1.0 T-GDI Advantage |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 178 Km/h |
| Zrychlení | 13 s |
| Série | i30 (PDE) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1455 mm |
| Šířka | 1795 mm |
| Délka | 4340 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 395 / - l |
| Hmotnost | 1291 / 1800 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 510 kg |
| Brzděný | 1010 kg |
| Cena | 519 990 Kč |
| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 65 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Dolphin Surf (EQE) (od 06/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1590 mm |
| Šířka | 1720 mm |
| Délka | 3990 mm |
| Rozvor | 2500 mm |
| Objem kufru | 308 / - l |
| Hmotnost | 1294 / 1638 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 499 900 Kč |