| Název | Kia Sportage 1.6 T-GDI 2WD |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Sportage (NQ5E) (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1645 mm |
| Šířka | 1865 mm |
| Délka | 4540 mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 562 / - l |
| Hmotnost | 1552 / 2125 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 170 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1650 kg |
| Cena | 724 980 Kč |
| Název | 2.5 e-SKYACTIV-G 141 SKYACTIV-Drive |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3500 RPM |
| Objem | 2488 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 104 kW |
| Max. rychlost | 187 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | CX-5 (KM) (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1695 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4690 mm |
| Rozvor | 2815 mm |
| Objem kufru | 466 / 1215 l |
| Hmotnost | 1664 / 2230 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 200 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 56 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 85 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 875 900 Kč |