| Název | P460e automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 2997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 338 kW |
| Max. rychlost | 225 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Range Rover (L460) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1870 mm |
| Šířka | 2047 mm |
| Délka | 5052 mm |
| Rozvor | 2997 mm |
| Objem kufru | 818 / - l |
| Hmotnost | 2770 / 3480 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 284 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 71 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3000 kg |
| Cena | 3 699 570 Kč |
| Název | B5 AWD Geartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 184 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | XC90 (L) (od 09/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1771 mm |
| Šířka | 1923 mm |
| Délka | 4953 mm |
| Rozvor | 2984 mm |
| Objem kufru | 302 / 680 l |
| Hmotnost | 2080 / 2790 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 216 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 71 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 999 900 Kč |