| Název | Dual Motor Touring AWD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 462 kW |
| Max. rychlost | 225 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Air (A1) (od 07/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1409 mm |
| Šířka | 1936 mm |
| Délka | 4975 mm |
| Rozvor | 2960 mm |
| Objem kufru | 627 / 1552 l |
| Hmotnost | 2262 / 2850 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 126 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 2 210 000 Kč |
| Název | Dual Motor Grand Touring AWD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 617 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Gravity (G1) (od 01/26) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1658 mm |
| Šířka | 2000 mm |
| Délka | 5035 mm |
| Rozvor | 3035 mm |
| Objem kufru | 780 / 1592 l |
| Hmotnost | 2684 / 3320 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 176 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 95 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 2 597 000 Kč |