| Název | e 245 Long Range Takumi |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 180 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | 6 (GN) (od 06/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1491 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4921 mm |
| Rozvor | 2895 mm |
| Objem kufru | 336 / 678 l |
| Hmotnost | 2028 / 2387 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 120 |
| Kombinovaná | 16 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 552 km |
| Dojezd WLTP | 552 km |
| Dojezd město | 692 km |
| Kapacita baterie hrubá | 80 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 480 kg |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 90 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 069 900 Kč |
| Název | RF 1.5 SKYACTIV-G 132 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1496 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 97 kW |
| Max. rychlost | 203 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | MX-5 (ND) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1230 mm |
| Šířka | 1735 mm |
| Délka | 3915 mm |
| Rozvor | 2310 mm |
| Objem kufru | 127 / - l |
| Hmotnost | 1116 / 1280 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 125 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 966 750 Kč |