Srovnání: NIO ET5 Touring vs NIO ET7 | Autohled.cz
Motor
| Název | 360kW 2023 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 360 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
Model
| Série | ET5 (NACC2T1) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1499 mm |
| Šířka | 1960 mm |
| Délka | 4790 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 450 / - l |
| Hmotnost | 2285 / 2730 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 135 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 18 l/100km |
| Mimo město | 16 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1400 kg |
Motor
| Název | 480kW 2022 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 480 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
Model
| Série | ET7 (ETX) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 1509 mm |
| Šířka | 1987 mm |
| Délka | 5101 mm |
| Rozvor | 3060 mm |
| Objem kufru | 363 / - l |
| Hmotnost | 2454 / 2900 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 128 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 16 l/100km |
| Mimo město | 16 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
+ Přidat vozidlo