| Název | 360kW 2023 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 360 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | ET5 (ETY) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1499 mm |
| Šířka | 1960 mm |
| Délka | 4790 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 386 / - l |
| Hmotnost | 2235 / 2690 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 18 kWh/100km |
| Ve městě | 16 kWh/100km |
| Mimo město | 16 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 590 km |
| Dojezd WLTP | 590 km |
| Dojezd město | 565 km |
| Kapacita baterie hrubá | 100 kWh |
| Kapacita baterie netto | 90 kWh |
| Hmotnost baterie | 555 kg |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | 125 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1400 kg |
| Cena | 1 235 000 Kč |
| Název | 360kW 2023 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 360 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | ET5 (NACC2T1) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1499 mm |
| Šířka | 1960 mm |
| Délka | 4790 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 450 / - l |
| Hmotnost | 2285 / 2730 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 19 kWh/100km |
| Ve městě | 18 kWh/100km |
| Mimo město | 16 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 560 km |
| Dojezd WLTP | 560 km |
| Dojezd město | 649 km |
| Kapacita baterie hrubá | 100 kWh |
| Kapacita baterie netto | 90 kWh |
| Hmotnost baterie | 555 kg |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | 125 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1400 kg |
| Cena | 1 235 000 Kč |