| Název | Long Range |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 130 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Leaf (ZE2) (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1550 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Délka | 4350 mm |
| Rozvor | 2690 mm |
| Objem kufru | 437 / - l |
| Hmotnost | 1789 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 975 kg |
| Cena | - Kč |
| Název | Kombi dCi 150 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1997 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 174 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Primastar (4/J4) kombi (od 09/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1935 mm |
| Šířka | 1956 mm |
| Délka | 5080 mm |
| Rozvor | 3098 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1952 / 2880 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 6 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 200 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 1 168 000 Kč |