| Název | Opel Astra Electric 115kW |
| Palivo | electric |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 9.3 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Kompaktní třída |
| Výška | 1482 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4374 mm |
| Rozvor | 2675 mm |
| Objem kufru | 352 / 1268 l |
| Hmotnost | 1733 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Elektrický dojezd | 432 km |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 58.4 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 100 kW |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ne |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 579 990 Kč |
| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 308 (F) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4367 mm |
| Rozvor | 2675 mm |
| Objem kufru | 412 / - l |
| Hmotnost | 1457 / 1960 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 52 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 85 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 720 kg |
| Brzděný | 1150 kg |
| Cena | 670 000 Kč |
Astra a 308 sdílejí techniku koncernu Stellantis, liší se ale designem a cenou. Opel Astra od 579 990 Kč je výrazně dostupnější a má přehlednější interiér s klasickým budíkem, Peugeot 308 od 670 000 Kč láká odvážnějším designem a digitálním kokpitem i-Cockpit. Kdo chce ušetřit a preferuje konvenční ovládání, volí Astru; za výraznější styl si připlatí u 308.