| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 201 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 3008 (K) (od 02/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1641 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4542 mm |
| Rozvor | 2739 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1648 / 2080 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 198 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 652 892 Kč |
| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 198 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 5008 (K) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1694 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4791 mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 1700 / 2330 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 204 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 714 876 Kč |
3008 startuje na 779 000 Kč s kufrem 520 l a je čistě pětimístný. 5008 za 829 000 Kč přidá třetí řadu sedadel, ale kvůli složeným sedadlům se kufr zmenší na 348 l. Motorizace sdílejí (107–143 kW). Příplatek 50 tisíc za 5008 se vyplatí rodinám, které občas potřebují 6–7 míst. Pro pětičlennou rodinu bez nároku na třetí řadu stačí úspornější 3008.