Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Francouzská automobilka Peugeot nabízí celkem 24 modelů, namátkově třeba 2008, 3008, 5008, e-2008 nebo e-3008. 5008 patří s délkou 4,791 metru k těm větším, šířka je pak 1,895 m, výška 1,694 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
5008 se vyrábí ve třech různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026. Základní výbava ALLURE Hybrid startuje na 714 876 Kč, model je dostupný v 4 různých výbavách. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – 5008 je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. Ke koupi jsou ve výkonech 134, 143 nebo 192 koní. Nejostřejší z nich (1.6 Plug-In Hybrid 195 e-DSC7) dosahuje maximální rychlosti 220 km/h a na stovku se dostane za 9 sekund.
Dostupná je verze se šestistupňovou automatickou převodovkou Peugeot 5008 Hybrid 136 e-DCS6 ve spojení s výbavou ALLURE Hybrid.5008 se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol.
Aktuální generace Peugeot 5008 je v prodeji od roku 2024.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Peugeot 5008 Hybrid 136 e-DCS6 ve výbavě ALLURE Hybrid platili přibližně 7 379 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 170 604 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Peugeot 5008 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
U SUV by pro vás mohl být důležitý i objem kufru. Peugeot 5008 disponuje objemem 348 litrů, resp. 916 litrů při sklopených zadních sedadlech. Za stejnou nebo nižší cenu toho nejvíce uvezete v těchto vozech: Mitsubishi ASX (484 litrů), Dongfeng Shine GS (474 litrů), Ligier Myli (459 litrů), Peugeot 2008 (434 litrů) nebo Chery Tiggo 4 HEV (430 litrů)
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 77 kusů modelu Peugeot 5008, z toho 42 nových a 35 ojetých. Tím se řadí jako 100. nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly Opel Vivaro Cargo (77 kusů), Mazda 3 (76 kusů) nebo Mercedes-Benz GLB (76 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 947 kusů. S klesajícím trendem registrací.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Peugeot 5008 hodnocení 5,5 z 10. Značka Peugeot celkově obsadila 34. místo z 39 hodnocených značek se skóre 6,4.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Peugeot dlouhodobou průměrnou poruchovost 24,7 % (9. z 14 značek v žebříčku).
Uživatelé nejčastěji porovnávají Peugeot 5008 s modely Peugeot 3008, Škoda Kodiaq, Citroën C5 Aircross, Nissan X-Trail nebo KIA Sorento.
Od 1. května 2026 klesá cena hybridní verze 5008 Hybrid 145 e-DCS6 napříč všemi výbavami. Allure stojí nově 749 000 Kč (sleva 50 tisíc), Business 779 000 Kč (sleva 50 tisíc) a vrcholná GT 839 000 Kč (sleva 60 tisíc). Plug-in hybridní verze ceny nemění. Sleva platí pro 5- i 7-místné konfigurace a je v platnosti do odvolání.
Současně Peugeot uvádí limitovanou edici Summer Blue – sto identických vozů 5008 GT Hybrid 145 e-DCS6 v metalické barvě modrá Obsession a v pětimístné konfiguraci za 799 000 Kč. Edice je o 40 tisíc levnější než nová základní GT a první kusy mají k zákazníkům dorazit během letních měsíců. Více v článku Peugeot 5008 zlevňuje až o 60 tisíc, Summer Blue startuje na 799 tisících.
Plug-in hybridní Peugeot 5008 nově v ceníku figuruje jako 5008 PLUG-IN HYBRID 225 AUTO. Kombinovaný homologovaný výkon je 225 koní (166 kW). Důvodem změny je nový homologační protokol GTR21, který zavádí norma Euro 7 platná od konce roku 2026. Auto neprochází žádnou technickou úpravou — motor, baterie, dynamika, spotřeba i emise zůstávají stejné, mění se jen způsob, jakým se kombinovaný výkon počítá. Česká vstupní cena je 1 125 000 Kč. Více v článku Peugeot kvůli Euro 7 přepisuje ceníky.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW - 143 kW |
| Maximální rychlost | 198 - 220 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 - 10 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1694mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4791mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 1700 - 2068/2330 - 2700 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 2 - 5l/100km |
| Město | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 78 km |
| Dojezd WLTP | 78 km |
| Dojezd město | 103 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 17 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 135 km/h |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 714 876 Kč - 1 125 000 Kč |
| Minimální výbava | ALLURE Hybrid |
| Brzděný | 1000 - 1300 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Peugeot 5008, maximální komfort a prostor navíc v provedení SUV s až sedm místMotor.es
- Prostorný interiér se sedmi sedadly a zavazadlovým prostorem až 1815 litrů
- Všechny motory elektrifikované (MHEV, PHEV, plně elektrické) s výkonem 145-326 koní
- Velkorysý rozvor 2,9 metru poskytuje dostatek prostoru ve všech řadách
- Žádné zápory neuvedeny
Testováno v roce 2025