Peugeot 5008 v motorizaci 1.6 Plug-In Hybrid 195 e-DSC7 je vůz střední třídy s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 143 kW (195 koní) a točivým momentem 300 Nm. Motor o objemu 1,6 l a 4 válce (16 ventilů) s přímým vstřikováním dosahuje měrného výkonu 89,4 kW na litr objemu. Maximální výkon je k dispozici při 5 500 ot./min a točivý moment 300 Nm přichází už od 2 000 ot./min. Automatická převodovka má 7 stupňů a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 9 sekund a maximální rychlost je 220 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 69,1 kW na tunu.
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 2 l/100 km. Nádrž pojme 55 litrů, což vystačí přibližně na 2750 km.
S délkou 4 791 mm, šířkou 1 895 mm a výškou 1 694 mm (rozvor 2 901 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 348 litrů a po sklopení zadních sedadel až 916 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 068 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 700 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 300 kg. Světlá výška 204 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena Peugeot 5008 1.6 Plug-In Hybrid 195 e-DSC7 startuje na 1 125 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 3. 2026. Stejný 1,6l benzínový motor o 143 kW najdete také v modelech Citroën C5 Aircross, Opel Grandland, Peugeot 3008.
| Název | 1.6 Plug-In Hybrid 195 e-DSC7 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | 5500 RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | 2000 RPM |
| Objem motoru | 1.6 l |
| Převodovka | a (7) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 143 kW |
| Maximální rychlost | 220 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 s |
| Série | 5008 (K) (od 10/24) |
| Začátek výroby | K |
| Začátek výroby modelu | 5008 1.6 Plug-In Hybrid 195 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1694mm |
| Šířka | 2108mm |
| Délka | 4791mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 2068 / 2700 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 204 |
| Přední nájezdový úhel | 18 |
| Zadní nájezdový úhel | 24 |
| Kombinovaná | 2l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 78 km |
| Dojezd WLTP | 78 km |
| Dojezd město | 103 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 17 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 135 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 545 min. (AC zásuvka 230V 1,8 kW), 374 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 3,7 kW), 175 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 125 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1300 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |