| Název | SW 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 308 (F) SW (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4636 mm |
| Rozvor | 2732 mm |
| Objem kufru | 551 / - l |
| Hmotnost | 1502 / 2010 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 52 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 85 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1100 kg |
| Cena | 710 000 Kč |
| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 198 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 5008 (K) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1694 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4791 mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 1700 / 2330 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 204 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 714 876 Kč |