| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 308 (F) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4367 mm |
| Rozvor | 2675 mm |
| Objem kufru | 412 / - l |
| Hmotnost | 1457 / 1960 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 52 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 85 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 720 kg |
| Brzděný | 1150 kg |
| Cena | 670 000 Kč |
| Název | Standard Range |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Micra (K15) (od 01/26) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1490 mm |
| Šířka | 1774 mm |
| Délka | 3974 mm |
| Rozvor | 2541 mm |
| Objem kufru | 326 / - l |
| Hmotnost | 1452 / 1860 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 145 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 500 kg |
| Cena | 659 000 Kč |