| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 198 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 5008 (K) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1694 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4791 mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 1700 / 2330 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 204 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 714 876 Kč |
| Název | 2.0 TSI 4x4 DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 226 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Kodiaq (PS) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1679 mm |
| Šířka | 1864 mm |
| Délka | 4758 mm |
| Rozvor | 2791 mm |
| Objem kufru | 910 / - l |
| Hmotnost | 1777 / 2340 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 189 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2300 kg |
| Cena | 995 000 Kč |
Peugeot 5008 (od 829 000 Kč) a Škoda Kodiaq (od 995 000 Kč) patří mezi nejoblíbenější sedmimístná SUV v Česku. Kodiaq nabízí výrazně větší kufr (910 vs 348 l při 7 sedadlech) a diesel od 110 kW. Peugeot 5008 je o 166 tisíc levnější a delší (4 791 mm), ale s menším zavazadlovým prostorem. Kodiaq je praktičtější pro rodiny, 5008 nabídne nižší vstupní cenu a francouzský šarm.