| Název | Long Range Dual Motor Performance Paket |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 205 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | 2 (V) (od 06/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1479 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4606 mm |
| Rozvor | 2735 mm |
| Objem kufru | 405 / - l |
| Hmotnost | 2015 / 2390 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 100 000 Kč |
| Název | Long Range Dual Motor |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | 4 (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1534 mm |
| Šířka | 2008 mm |
| Délka | 4840 mm |
| Rozvor | 2999 mm |
| Objem kufru | 526 / - l |
| Hmotnost | 2230 / 2685 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 166 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 609 000 Kč |