Srovnání: Polestar 3 vs Polestar 4 | Autohled.cz
Motor
| Název | Performance |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 360 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
Model
| Série | 3 (Y) (od 03/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1614 mm |
| Šířka | 1935 mm |
| Délka | 4900 mm |
| Rozvor | 2985 mm |
| Objem kufru | 484 / - l |
| Hmotnost | 2584 / 3080 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 202 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 19 kWh/100km |
| Ve městě | 15 kWh/100km |
| Mimo město | 15 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2200 kg |
Motor
| Název | Long Range Dual Motor |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | 4 (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1534 mm |
| Šířka | 2008 mm |
| Délka | 4840 mm |
| Rozvor | 2999 mm |
| Objem kufru | 526 / - l |
| Hmotnost | 2230 / 2685 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 166 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 17 kWh/100km |
| Ve městě | 14 kWh/100km |
| Mimo město | 14 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
+ Přidat vozidlo