| Název | van 3,5t E-Tech Electric Long Range Advance |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 105 kW |
| Max. rychlost | 120 Km/h |
| Zrychlení | 13 s |
| Série | Master (RDA) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2498 mm |
| Šířka | 2080 mm |
| Délka | 5685 mm |
| Rozvor | 3585 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2378 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 25 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2450 kg |
| Cena | 1 415 700 Kč |
| Název | van L2H1 3,0t E-TECH Electric Komfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Max. rychlost | 110 Km/h |
| Zrychlení | 13 s |
| Série | Trafic (L/JL) (od 11/23) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1967 mm |
| Šířka | 1956 mm |
| Délka | 5480 mm |
| Rozvor | 3498 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1885 / 3070 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 21 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 200 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 700 kg |
| Brzděný | 920 kg |
| Cena | 1 197 900 Kč |