| Název | 60 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Enyaq (NY) (od 01/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1622 mm |
| Šířka | 1879 mm |
| Délka | 4658 mm |
| Rozvor | 2766 mm |
| Objem kufru | 585 / - l |
| Hmotnost | 2036 / 2504 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 183 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 1 015 000 Kč |
| Název | Premium AWD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 338 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Model Y (003) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1611 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4796 mm |
| Rozvor | 2890 mm |
| Objem kufru | 822 / 938 l |
| Hmotnost | 2108 / 2543 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 125 400 Kč |
Škoda Enyaq (od 1 015 000 Kč) a Tesla Model Y (od 1 125 400 Kč) patří k nejprodávanějším elektrickým SUV v Česku. Enyaq vsází na klasický interiér se spoustou tlačítek a zavazadlový prostor 585 l, Tesla nabízí minimalistický kokpit, větší kufr (822 l) a rychlejší nabíjení přes Supercharger síť. Model Y je dynamičtější (až 338 kW), Enyaq zase sází na komfort a dostupnější servisní síť značky Škoda v Česku.