| Název | 1.0 MPI |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6300 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3700 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 59 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 15 s |
| Série | Fabia (PJ) (od 07/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1459 mm |
| Šířka | 1780 mm |
| Délka | 4108 mm |
| Rozvor | 2564 mm |
| Objem kufru | 380 / - l |
| Hmotnost | 1143 / 1580 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 138 |
| Kombinovaná | 5.1 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 560 kg |
| Brzděný | 800 kg |
| Cena | 419 900 Kč |
| Název | SCe 65 Essential |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3500 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 49 kW |
| Max. rychlost | 158 Km/h |
| Zrychlení | 16 s |
| Série | Sandero (DJF) (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1496 mm |
| Šířka | 1853 mm |
| Délka | 4102 mm |
| Rozvor | 2604 mm |
| Objem kufru | 372 / - l |
| Hmotnost | 1100 / 1515 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 162 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 550 kg |
| Brzděný | 980 kg |
| Cena | 333 000 Kč |
Dacia Sandero (od 333 000 Kč) a Škoda Fabia (od 399 900 Kč) bojují o titul nejdostupnějšího rodinného hatchbacku. Sandero je o 67 tisíc levnější a nabízí i LPG pohon, Fabia boduje kvalitnějšími materiály interiéru a větším kufrem (380 vs 372 l). Fabia má lepší infotainment a jízdní vlastnosti díky platformě MQB-A0. Sandero je racionální volba pro maximální úsporu, Fabia přidá komfort a kvalitu, které odpovídají vyšší ceně.