| Název | 1.5 Hybrid 116 CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3800 RPM |
| Objem | 1490 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Yaris Cross (XPB1F) (od 09/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1595 mm |
| Šířka | 1765 mm |
| Délka | 4180 mm |
| Rozvor | 2560 mm |
| Objem kufru | 397 / 768 l |
| Hmotnost | 1180 / 1690 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 36 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 60 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 550 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 599 000 Kč |
| Název | Electric |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 83 kW |
| Max. rychlost | 132 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Grande Panda (328) Elektro (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1581 mm |
| Šířka | 1763 mm |
| Délka | 3999 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 361 / - l |
| Hmotnost | 1532 / 1985 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 550 kg |
| Brzděný | 550 kg |
| Cena | 589 900 Kč |