Fiat Grande Panda Elektro ve verzi Electric je malé auto s elektrickým pohonem o výkonu 83 kW (113 koní) a točivým momentem 122 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 11 sekund a maximální rychlost je 132 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 54,2 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 43 kWh (netto) umožňuje dojezd až 320 km dle WLTP při kombinované spotřebě 16 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 3 999 mm, šířkou 1 763 mm a výškou 1 581 mm (rozvor 2 540 mm) patří do kategorie Malé auto. Zavazadlový prostor nabízí 361 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 532 kg při maximální přípustné hmotnosti 1 985 kg. Brzděný přívěs může vážit až 550 kg. Světlá výška 160 mm a průměr otáčení 10 m doplňují profil vozu.
Cena Fiat Grande Panda Elektro Electric startuje na 589 900 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 3. 2026.
| Název | Electric |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 83 kW |
| Maximální rychlost | 132 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 11 s |
| Série | Grande Panda (328) Elektro (od 07/25) |
| Začátek výroby | 328 |
| Začátek výroby modelu | Grande Panda Electric |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1581mm |
| Šířka | 2017mm |
| Délka | 3999mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 361 / - l |
| Hmotnost | 1532 / 1985 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 16l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 320 km |
| Dojezd WLTP | 320 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 44 kWh |
| Kapacita baterie netto | 43 kWh |
| Hmotnost baterie | 350 kg |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 260 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,0 kW), 170 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 27 min. (DC nabíjecí stanice 100,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 589 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 550 kg |
| Nebrzděný | 550 kg |