| Název | Chery Tiggo 7 1.6 TGDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 275 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 108 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 10.3 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1696 mm |
| Šířka | 1862 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 500 / 1305 l |
| Hmotnost | 1593 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 159 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 699 000 Kč |
| Název | 1.6 T-GDI Select |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 196 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Tucson (NX4E) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1650 mm |
| Šířka | 1865 mm |
| Délka | 4525 mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 620 / - l |
| Hmotnost | 1542 / 2065 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 170 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1650 kg |
| Cena | 609 990 Kč |