| Název | 1.0 EcoBoost Hybrid |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 92 kW |
| Max. rychlost | 191 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Puma (J2K) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1550 mm |
| Šířka | 1805 mm |
| Délka | 4186 mm |
| Rozvor | 2588 mm |
| Objem kufru | 456 / - l |
| Hmotnost | 1316 / 1785 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 42 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 640 kg |
| Brzděný | 1100 kg |
| Cena | 629 900 Kč |
| Název | Peugeot 2008 Hybrid 136 e-DCS6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1523 mm |
| Šířka | 1770 mm |
| Délka | 4304 mm |
| Rozvor | 2605 mm |
| Objem kufru | 434 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 525 000 Kč |
Ford Puma (od 629 900 Kč) a Peugeot 2008 (od 525 000 Kč) jsou stylová malá SUV. Puma vyniká chytrým MegaBoxem v kufru a sportovnějšími jízdními vlastnostmi, 2008 nabízí moderní i-Cockpit a nižší vstupní cenu o 105 tisíc. Oba jsou čistě přední pohon s benzínovými motory. Puma cílí na řidiče, kteří oceňují dynamiku, 2008 zaujme designem a nižší cenou při srovnatelné praktičnosti (456 vs 434 l kufr).