| Název | GT3 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 8400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 6100 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 375 kW |
| Max. rychlost | 313 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | 911 (992) (od 12/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1279 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4570 mm |
| Rozvor | 2457 mm |
| Objem kufru | 373 / - l |
| Hmotnost | 1537 / 1765 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 100 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | 22 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 64 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 5 434 000 Kč |
| Název | 471kW 2026 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 3855 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 471 kW |
| Max. rychlost | 320 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Amalfi (od 01/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1301 mm |
| Šířka | 1974 mm |
| Délka | 4660 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 273 / - l |
| Hmotnost | 1700 / 2070 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | 19 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 6 240 000 Kč |