| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 123 kW |
| Max. rychlost | 140 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | bZ4X (EAM) (od 09/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1650 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4690 mm |
| Rozvor | 2850 mm |
| Objem kufru | 452 / - l |
| Hmotnost | 2014 / 2465 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 201 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 099 000 Kč |
| Název | Opel Grandland Electric 239kW AWD |
| Palivo | electric |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 239 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 6.1 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1665 mm |
| Šířka | 1905 mm |
| Délka | 4650 mm |
| Rozvor | 2784 mm |
| Objem kufru | 485 / 1580 l |
| Hmotnost | 2157 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 349 990 Kč |