| Název | 1.8 Hybrid |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 1798 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | C-HR (X20) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1558 mm |
| Šířka | 1832 mm |
| Délka | 4362 mm |
| Rozvor | 2640 mm |
| Objem kufru | 447 / - l |
| Hmotnost | 1505 / 1930 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 154 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 725 kg |
| Brzděný | 725 kg |
| Cena | 809 900 Kč |
| Název | Elektro |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 195 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Compass (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1928 mm |
| Délka | 4552 mm |
| Rozvor | 2795 mm |
| Objem kufru | 550 / - l |
| Hmotnost | 1667 / 2140 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 200 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1150 kg |
| Cena | 799 900 Kč |
| Název | e |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 600 (FH1) (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1523 mm |
| Šířka | 1779 mm |
| Délka | 4178 mm |
| Rozvor | 2562 mm |
| Objem kufru | 360 / - l |
| Hmotnost | 1595 / 2025 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 799 900 Kč |