| Název | Single Motor Essential |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | EX30 (2) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1550 mm |
| Šířka | 1838 mm |
| Délka | 4233 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 318 / - l |
| Hmotnost | 1840 / 2210 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 171 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 865 000 Kč |
| Název | Lounge |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 106 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Urban Cruiser (BP) (od 02/26) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4285 mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 310 / 566 l |
| Hmotnost | 1742 / 2180 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 180 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 859 000 Kč |