BMW i4 M Performance ve verzi M50 je vůz střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 400 kW (544 koní) a točivým momentem 795 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 3 sekundy a maximální rychlost je 225 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 174,7 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 81 kWh (netto) umožňuje dojezd až 520 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17,8 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 783 mm, šířkou 1 852 mm a výškou 1 448 mm (rozvor 2 856 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 470 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 290 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 735 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 600 kg. Světlá výška 125 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
Cena BMW i4 M Performance M50 startuje na 1 908 400 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2026.
| Název | M50 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 400 kW |
| Maximální rychlost | 225 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 s |
| Série | i4 (I04) M Performance (od 07/24) |
| Začátek výroby | I04 |
| Začátek výroby modelu | i4 M50 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1448mm |
| Šířka | 2073mm |
| Délka | 4783mm |
| Rozvor | 2856 mm |
| Objem kufru | 470 / - l |
| Hmotnost | 2290 / 2735 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 125 |
| Kombinovaná | 17.8l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 520 km |
| Dojezd WLTP | 520 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 83 kWh |
| Kapacita baterie netto | 81 kWh |
| Hmotnost baterie | 550 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 2610 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 510 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 205,0 kW) |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 908 400 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1600 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |