Mercedes-Benz EQV ve verzi dlouhý je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 150 kW (204 koní) a točivým momentem 365 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 10 sekund a maximální rychlost je 140 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 55,3 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 60 kWh (netto) umožňuje dojezd až 244 km dle WLTP při kombinované spotřebě 27 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 5 370 mm, šířkou 1 928 mm a výškou 1 920 mm (rozvor 3 430 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 1410 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 713 kg při maximální přípustné hmotnosti 3 500 kg. Světlá výška 106 mm a průměr otáčení 13 m doplňují profil vozu.
Cena Mercedes-Benz EQV dlouhý startuje na 1 561 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | dlouhý |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 150 kW |
| Maximální rychlost | 140 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 10 s |
| Série | EQV (V 447) (od 01/24) |
| Začátek výroby | V 447 |
| Začátek výroby modelu | EQV 250 extralang (60 kWh) |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1920mm |
| Šířka | 2244mm |
| Délka | 5370mm |
| Rozvor | 3430 mm |
| Objem kufru | 1410 / - l |
| Hmotnost | 2713 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 106 |
| Kombinovaná | 27l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 244 km |
| Dojezd WLTP | 244 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 60 kWh |
| Hmotnost baterie | 550 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 390 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 35 min. (DC nabíjecí stanice 80,0 kW) |
| typ | minibus |
| Počet míst | 6 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 561 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |