Opel Combo Electric Cargo ve verzi Electric Cargo je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 100 kW (136 koní) a točivým momentem 270 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 11 sekund a maximální rychlost je 135 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 57,4 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 75 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 354 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 751 mm, šířkou 1 848 mm a výškou 1 820 mm (rozvor 2 975 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Pohotovostní hmotnost je 1 741 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 450 kg. Brzděný přívěs může vážit až 750 kg. Světlá výška 160 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena Opel Combo Electric Cargo Electric Cargo startuje na 1 010 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | Electric Cargo |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Maximální rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 11 s |
| Série | Combo (COMBO-E) Electric Cargo (od 01/24) |
| Začátek výroby | COMBO-E |
| Začátek výroby modelu | Combo Electric Cargo L2H1 Heavy |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1820mm |
| Šířka | 2107mm |
| Délka | 4751mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1741 / 2450 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 17l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 354 km |
| Dojezd WLTP | 354 km |
| Dojezd město | 499 km |
| Kapacita baterie hrubá | 75 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 010 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |