Voyah Passion PHEV je v Česku jediný sedan značky. Plastonic ho prodává od 1 674 900 Kč. Pohon kombinuje 1,5litrový turbomotor a elektromotor o systémovém výkonu až 390 kW, baterie má kapacitu 43 kWh. Čistě elektrický dojezd dosahuje podle výrobce 189 km, s 51litrovou nádrží má kombinovaný dojezd až 1 260 km.
Voyah má v Česku od dubna 2026 vlastní showroomy v Praze, Havířově a Děčíně, oddělené od Dongfengu. Plastonic do 31. března 2027 nabízí ke všem modelům rozšířenou záruku až 10 let bez omezení kilometrů. Detaily v článku Voyah opouští stánek Dongfengu.
| Palivo | phev |
| Převodovka | |
| Poháněná náprava | AWD |
| Výkon | 390 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 210 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 - - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | - |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | -mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | mm |
| Rozvor | - mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | - -/- - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 189 km |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 43 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 100 kW |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 674 900 Kč - 1 674 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |