MOTORVIZE Fans Award 9.11.2019 na polygonu v Pardubicích

,

Zajímáte se o nová vozidla, bezpečnost silničního provozu, nebo byste se rádi zlepšili ve vašich řidičských dovednostech? Zajímá vás svět motoristických redakcí a novinky z něj?

Pak přijměte naše pozvání na Polygonu ÚAMK v Pardubicích, kde se 9.11.2019 koná letošní výroční akce a sraz čtenářů našich online magazínů. Již po páté pořádá MOTORVIZE.cz, letos společně s Autohled.cz, #HORIZONTFULL a expressauto.cz akci, na které bude možno vyzkoušet nové modely vozů a zvolit čtenářské auto roku roku. V loni bylo k dispozici 12 aut a letos je přislíbená účast minimálně stejného počtu. Půjde tak nejen o motoristický sraz fanoušků a čtenářů našich magazínů ale i možnost na jednom místě řídit či vyzkoušet velké množství vozů a v rámci doprovodného programu příležitost absolvovat kurz bezpečného ovládání vlastního vozu i jízdu zručnosti. Dalším zajímavým bodem může být diskuse s redaktory, dále máme připravené témata týkající se výběru vozu a jejich testování, nabídneme i obecně pohled do zákulisí motoristických redakcí. 

Pro účast se stačí zaregistrovat ZDE a dorazit 9.11.2019 na polygon ÚAMK v Pardubicích. Pokud chcete být jedním z porotců a těch, kteří za den projedou všechna auta, tak k tomu stačí jediné: sledujte nás na instagramu/Facebooku (Autohled.cz nebo MOTORVIZE.cz) a na váš instagram/Facebook přidejte příspěvek s tou nejzajímavější fotkou vašeho auta, kde označíte účet autohled.cz nebo motorvize.cz a přidáte #porotaMOTORVIZE2019. Pokud doplníte i nějaký ten příběh, který nás vezme za srdce, místo máte téměř jisté!

0
Porovnávač
TOPlist