Britská automobilka Aston Martin nabízí celkem 6 modelů, namátkově třeba DB12 Coupé, Vantage Coupé, Valhalla, Vanquish Coupé nebo DBX707. DB12 Coupé patří s délkou 4,725 metru k těm menším, šířka je pak 1,98 m, výška 1,295 m. Hodnoty průměrného coupé jsou pak 4,74 m na délku, 1,93 m na šířku a 1,34 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů velmi sportovního charakteru, nejčastěji třídvéřové absentující B sloupek.
DB12 Coupé se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – DB12 Coupé je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonu 671 koní. Nejsilnější z nich (Volante V8 Touchtronic) dosahuje maximální rychlosti 325 km/h a na stovku se dostane za 3 sekundy.
Dostupná je verze s osmistupňovou automatickou převodovkou Volante V8 Touchtronic. DB12 Coupé se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem zadních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například rumunská automobilka Dacia nabízí Duster s motorem hybrid-G 150 4x4 za 645 900 Kč.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 500 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 325 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 - - s |
| Série | DB12 Coupé (od 09/23) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | DB12 Coupé V8 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1295mm |
| Šířka | 2135mm |
| Délka | 4725mm |
| Rozvor | 2805 mm |
| Objem kufru | 262 / - l |
| Hmotnost | 1788 - -/- - - Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 12 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - g/km |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | NaN Kč - NaN Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Recenzent kritizuje především nedostatky v dílenském zpracování, které neodpovídají vysoké ceně a společenskému statusu vozu. Poukazuje na špatné lícování dílů a rychlé opotřebení kůže na sedadlech, což považuje za chronický problém značky. Celkově vyjadřuje lítost nad tím, že prémiový model trpí takto banálními nedokonalostmi.topspeedsk
- Prémiový status a exkluzivita značky Aston Martin
- Ruční výroba a výrazný charakter vozu
- Špatné lícování dílů neodpovídající ceně
- Rychlé opotřebení kůže na sedadlech
- Chronikcé problémy s dílenskou kvalitou jako u levnějších aut